UVC 1051 Taşınabilir Tip Hava Temizleme ve Dezenfeksiyon Cihazı

UVC 1051 Model hava sterilizasyon (dezenfeksiyon) cihazı üstün bir teknoloji ile üretilmiş, Avrupa Bağımsız Laboratuvarları tarafından (CE) Belgesi almış ve Türk mühendisler tarafından tasarlanmıştır. UVC 1051 30cm boyunda, 40m²'lik bir alanı kapsamakta olup, ihtiyaç duyulan kapsam alanı gereğince yeterli adette konumlandırılmalıdır. Kompakt yapısıyla istediğiniz her alanda kullanılabilir. Ürün 90 derece her iki yöne dönebilen bir motor yapısı ile yüksek hava emiş ve üfleme sürkülasyonu yapmaktadır.

UVC 1051 Dezenfeksiyon cihazının kumandayla çalıştırılma özelliği ve dijital göstergeleri cihaza üstünlük katmakta ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sistemi çalıştırdığınız anda cihaz, havada ve ortamda asılı olan tüm bakteri ve virüsleri ultraviyole (UVC) ışınlara temas etmesini sağlayarak tamamını yok eder. 

UVC 1051 Dezenfeksiyon cihazı sadece ultraviyole (UVC) ışınlarıyla virüsleri öldürmekle kalmaz sigara ve benzeri kokuları da yok eder. Üzerinde bulunan filtre, yüksek emilimi ve aktif karbon teknolojisiyle cihazı benzersiz kılar.

Bilgi & Fiyat Talep Edin

Stokta kalan son 1000000 ürün

UVC Dezenfeksiyon Cihazları

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?